KONST / Litografier / Färglitografi 13746181
nr 1374 6181
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 36x54 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:37:51
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
6